fbpx

Rozbój i zaskakujący łup

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W niedzielę, 12 lutego br. policjanci Posterunku Policji w Łobżenicy zostali wezwani do zgłoszenia, w którym trzech mężczyzn miało dokonać rozboju na pokrzywdzonym, uderzając go po całym ciele i zabierając mu plecak.

Policjanci potwierdzili interwencję i ustalili, że poszkodowany w trakcie drogi powrotnej ze sklepu do domu został napadnięty i pobity przez trzech mężczyzn.

Zabrali mu plecak z zawartością, którą okazał się portfel oraz….dwie butelki piwa.

Mundurowi niezwłocznie przystąpili do patrolowania pobliskich ulic w poszukiwaniu sprawców. Na jednej z nich zobaczyli trzech mężczyzn, którzy odpowiadali rysopisom napastników i podjęli wobec nich interwencję. Okazali się oni sprawcami rozboju. Posiadali przy sobie również plecak pokrzywdzonego.

Trzej mieszkańcy gminy Łobżenica w wieku od 21 do 31 lat zostali zatrzymani. Utracone mienie zostało odzyskane i wróciło do właściciela. Sprawcy usłyszeli zarzut rozboju, którego dokonali wspólnie i w porozumieniu. Za popełnione przestępstwo może grozić kara nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowo dwóch z nich odpowie za groźby, które kierowali pod adresem pokrzywdzonego. Wszyscy, decyzją Sądu Rejonowego w Złotowie, zostali tymczasowo aresztowani.

Źródło: KPP Piła, fot. Wikipedia

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_