fbpx

ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa.

Sprawca ma na koncie kilka przestępstw.

Wprowadził w błąd najemcę i posłużył się dowodem osobistym oraz tożsamością innej osoby zawierając umowę najmu lokalu przy ul. Żurawia w Poznaniu.

Ten sam mężczyzna, również posługując się fałszywą tożsamością, zawarł umowy na wypożyczenie sprzętu budowlanego.

Może mieć on związek również z przywłaszczeniem odkurzacza przemysłowego oraz myjki ciśnieniowej, do którego doszło na terenie Kościana. 

Podobnych przestępstw mógł dokonywać na terenie całego kraju.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę na zdjęciach lub były świadkami tych zdarzeń, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce pod numerem telefonu 47 77 122 11/12, 112 lub mailowo dyzurny.poznan-jezyce@po.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość !

Joanna Oszmian        

Źródło: KMP Poznań

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_