fbpx

Super szybkie auta zawitają do Poznania.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Positive Ways zawita do Poznania. Już niedługo stolica Wielkopolski stanie się oazą dla super szybkich aut.

Positive Ways jest coroczną imprezą dla fanów czterech kółek. W ciągu 6 dni 100 sportowych aut pokona 800 km i odwiedzi 4 miasta. 3 czerwca o godz. 14:00 kawalkada super szybkich aut wjedzie na Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Wieczorem wśród zaparkowanych aut odbędzie się kolacja połączona z licytacją. Dla wszystkich tych, którzy zdecydują się na zakup biletu organizatorzy przewidują niezapomniane wrażenia. Nie zabraknie muzyki na żywo i degustacji potraw zrobionych przez szefa kuchni, zdobywcę Kulinarnego Pucharu Polski – Tomasza Zdrenkę.

Na imprezie będzie można spotkać kierowcę wyścigowego Bena Collinsa, znanego z programu Top Gear. Odwiedzający będą mogli uczestniczyć w licytacji wielu motoryzacyjnych gadżetów. Zebrane fundusze zostaną przekazane na wybrany cel w Poznaniu. Nad oprawą muzyczną będzie czuwać wokalista, pianista i autor piosenek Mateusz Ziółko.

Cała akcja jest organizowana w szczytnym celu zbierania środków na hospicja.

Liczba miejsc na Charytatywny Długi Stół z Positive Ways jest ograniczona. Bilety dostępne są pod linkiem: https://tobilet.pl/kulinarne-wydarzenie-sezonu.html

Wyścigówki będzie można podziwiać w godzinach 14:00-18:00. W pawilonie 2 będzie można zapoznać się z ekspozycją aut zabytkowych, o którą zadba świętujący jubileusz 100-lecia istnienia Automobilklub Wielkopolski.

W niedzielę, 4 czerwca auta będzie można podziwiać od godziny 8:00 do 11:00, kiedy to impreza przeniesie się na Tor Poznań.

Bilety dostępne są pod linkiem: https://tobilet.pl/charytatywny-piknik-motoryzacyjny-z-positive-ways.html Dochód ze sprzedaży biletów zasili konto Fundacji Positive Ways.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_