fbpx

Ukraińska staruszka zlikwidowała ośmiu rosyjskich żołnierzy !! VIDEO

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Z opublikowanej na Telegramie rozmowie rosyjskiego żołnierza z jego dziewczyną w Rosji wynika, że ośmiu jego towarzyszy zostało zabitych przez starszą Ukrainkę.

Żołnierz, którego rozmowa została nagrana, skarżył się swojej rozmówczyni na brak żywności.

Nie mamy tu nic do jedzenia. Wczoraj zwędziliśmy kaczkę! Jeśli się uda, obrabiamy sklepy, bierzemy papierosy, jedzenie. Bo nic nie mamy, rozumiesz? Głodujemy — mówi rosyjski żołnierz.

Na wieść o tym, że żołnierze nie mają co jeść, dziewczyna reaguje zdziwieniem. Mówi, że słyszała, że rosyjska armia dostaje jedzenie od cywili, którzy cieszą się, że Rosjanie przyjechali, a starsze panie dziękuję im ze łzami w oczach.—

Jasne! Raz jedna babcia nakarmiła nas pasztecikami i ośmiu chłopaków pojechało do domu w trumnach — odpowiada żołnierz. — Jak to, to czym ich nakarmiła? — pyta dziewczyna. — Trucizną! — odpowiada żołnierz.

https://t.me/uniannet/39621

Fot. DSNS/PAP

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_