fbpx

Ulicami Poznania przeszedł Marsz dla Życia.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W niedzielę, 18 czerwca ulicami Poznania przeszedł Archidiecezjalny Marsz dla Życia. Patronat nad marszem objął metropolita poznański abp Stanisław Gądecki oraz wojewoda Michał Zieliński.

Marsz przeszedł ulicami Poznania i zakończył się na Ostrowie Tumskim, gdzie przypomniano, że życie ludzkie jest święte od poczęcia do naturalnej śmierci. Organizatorzy marszu apelowali o prawdę, godność i poszanowanie rodziny, podkreślając, że rodzina jest związkiem mężczyzny i kobiety otwartej na przyjęcie daru potomstwa.

Tegoroczny Marsz dla Życia ”Razem dla życia” zorganizowała Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Archidiecezji Poznańskiej oraz Wydział Duszpasterski Kurii Metropolitarnej w Poznaniu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_