fbpx

UWAGA POZNANIACY! Zmiana organizacji ruchu na Wildzie!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Jak informuje Miasto Poznań od dzisiaj tj. 8 kwietnia 2022 roku umożliwiony zostanie przejazd z ulicy Wierzbięcice w Czajczą i z Czajczej w ul. Górna Wilda.

Do tej pory przejazd nie był możliwy ze względu na trwające prace polegające na przebudowie ul. 28 Czerwca 1956 r. na odcinku od skrzyżowania z ul. Wierzbięcice i Górna Wilda do ul. Kilińskiego/Krzyżowej wraz z węzłem rozjazdowym.

Prace związane z udostępnieniem przejazdu planowane są na poniedziałek, 11 kwietnia, wprowadzenie zmiany organizacji ruchu jest jednak zależne od warunków atmosferycznych. Udostępnione zostaną skrzyżowania ul. Wierzbięcice i Górna Wilda oraz Wierzbięcice i Czajcza, co pozwoli m.in. na przejazd z ul. Czajczej w Górną Wildę – informuje miasto.

Odcinek ul. 28 Czerwca 1956 r. od ul. Wierzbięcice do skrzyżowania z ul. Kilińskiego i Krzyżową pozostaje zamknięty dla ruchu pojazdów, dla pieszych dostępne są ciągi zmieniające przebieg wraz z postępem prac. Prosimy o zachowanie ostrożności. Na tym odcinku, będącym drugim etapem inwestycji obejmującej przebudowę tras tramwajowych w ul. Wierzbięcice i 28 Czerwca 1956 r., trwają prace ziemne i drogowe. Widać już także fragmenty nowego torowiska. – można wyczytać w komunikacie na stronie Miasta Poznania.

Źródło i fot. www.poznan.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_