fbpx

Zatrzymany kierowca. Miał ponad 3 promile alkoholu we krwi.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Policjanci z Międzychodu zatrzymali kierującego samochodem, u którego badanie trzeźwości wykazało 3 promile alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie zwrócili uwagę na kierującego pojazdem marki Peugeot, który na widok policjantów gwałtownie zwolnił. Został on zatrzymany do kontroli drogowej.

Jak się okazało 43 – letni mieszkaniec powiatu międzychodzkiego prowadził pojazd będąc w stanie nietrzeźwości. Kiedy otworzył drzwi od swojego pojazdu, prawie z niego wypadł. Badanie na zawartość alkoholu wykazało 3 promile w jego organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Teraz za swój czyn będzie odpowiadał przed sądem. Mężczyzna tłumaczył się, że jechał na stację benzynową, ponieważ zabrakło mu papierosów i ,, popitki – wyjaśnia międzychodzka policja.

Źródło i fot. KPP Międzychód

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_