fbpx

Wakacyjny konkurs fotograficzny. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Jest nam niezmiernie miło zaprosić czytelników wielkopolska24.info na wakacyjny konkurs fotograficzny “ZDJĘCIE Z WAKACJI”.

Zaczynają się wakacje, czas beztroski i zabawy, przygody i wypoczynku. Warto to uwiecznić i przy okazji wygrać atrakcyjną nagrodę. Konkurs fotograficzny sponsorowany przez wielkopolska24.info jest okazją by podzielić się swoją pasją, sposobem życia lub zafascynować innych miejscem które odwiedziliśmy.

Od dziś, czyli od 4 lipca do 11 września można przesyłać zdjęcia na adres Kontakt@wielkopolska24.info.
W trakcie trwania konkursu nadesłane zdjęcia będą sukcesywnie prezentowane w weekendy. Z każdej prezentacji dwa najpopularniejsze przejdą do dalszej części konkursu. Finał nastąpi 18 września. Spośród najpopularniejszych zostaną wyłonione trzy zdjęcia, które otrzymają nagrody.

Regulamin.
1.Przesyłamy tylko jedno zdjęcie z jednego adresu email. Więcej zdjęć nie będzie uwzględnianych.
3.Głosowanie odbywa się poprzez wpisanie w komentarzu na naszej stronie na Facebooku numeru zdjęcia.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_