fbpx

Wystające z auta metalowe pręty uderzyły przypadkowego przechodnia !!!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło 21 marca 2022 roku na Trakcie Napoleońskim. Przewożony ładunek wystawał za obrys pojazdu i uderzył prawidłowo przemieszczającego się przechodnia.

Kierowca Vw spowodował zagrożenie na drodze, uderzając swoim ładunkiem przechodnia w głowę. Sytuacja miała miejsce 21 marca 2022 roku około godziny 12:00, dyżurny Komendy Powiatowej policji w Kepnie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Baranowie na Trakcie Napoleońskim.

Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci Wydziału Ruchu Drogowego naszej jednostki. Jak się okazało na miejscu zdarzenia, kierujący pojazdem Vw, 46 – letni mieszkaniec Kępna, niewłaściwie przewożąc ładunek w postaci profili metalowych wystających poza obrys pojazdu (elementy wystawały przez okno pojazdu), wykonując manewr omijania, 83 – letniego pieszego mieszkańca Kępna, doprowadził do uderzenia 83 – latka w głowę.

W wyniku poniesionych obrażeń, mężczyzna został przetransportowany do kępińskiego szpitala. Kierujący był trzeźwy.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

Źródło: KPP Kępno

fot. Pixabay

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_