fbpx

Z powodu problemów osobistych niszczył zaparkowane pojazdy.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Policjanci Posterunku Policji w Białośliwiu ustalili sprawcę uszkodzeń czterech zaparkowanych pojazdów. Mężczyźnie zostały już przedstawione zarzuty, za które może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności. Wartość strat została oszacowana na ponad 3,5 tysiąca złotych.

W poniedziałek 28 marca bieżącego roku funkcjonariusze Posterunku Policji w Białośliwiu otrzymali informację o czterech pojazdach, które zostały uszkodzone w nocy z soboty na niedzielę w Miasteczku Krajeńskim. Wszystkie pojazdy były zaparkowane wzdłuż jednej ulicy i prawdopodobnie zostały uszkodzone przez tego samego sprawcę.

Realizując czynności w tej sprawie funkcjonariusze ustalili wizerunek sprawcy oraz jego dane osobowe. Tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec Miasteczka Krajeńskiego. Mężczyzna złożył wyjaśnienia, w których przyznał się do uszkodzeń czterech zaparkowanych pojazdów marki Volvo, Volkswagen, Mercedes oraz Opel. Swoje zachowanie tłumaczył wypitym wcześniej alkoholem oraz problemami osobistymi.

Sprawca wyładowując agresję uszkodził m.in. lusterka boczne pojazdów oraz ich karoserię. Straty jakie wyrządził oszacowano na kwotę ponad 3,5 tysiąca złotych. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie może grozić kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło i fot. KPP Piła

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_