fbpx

Zbiorowy gwałt na 13-latku

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Na początku roku dziennikarze TVP Poznań ujawnili sprawę szokującego gwałtu, do którego doszło w jednym z wielkopolskich ośrodków szkoleniowo-wychowawczych.

13-latek został zgwałcony przez trzech nastolatków w wieku 17 i 18 lat, doszło również do próby gwałtu przy użyciu metalowego narzędzia.

Zajście nagrywał telefonem jeden z oprawców, film przypadkowo trafił w ręce opiekuna.

Zwyrodnialcy usłyszeli zarzuty, jednak do tej pory przebywali na wolności, obowiązywał ich zakaz zbliżania się do poszkodowanego.

Według aktualnych doniesień, jeden z podejrzanych właśnie trafił do aresztu. “Zgłosił się do świadka tego zdarzenia i próbował sprawić, aby zeznania zostały zmienione. Oprócz tego wpływał pośrednio na to, aby pokrzywdzony wycofał się ze swoich zeznań” – mówi prokurator Łukasz Wawrzyniak z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. 17-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Wszystkim grozi do 15 lat więzienia. Pokrzywdzony zeznał, że doświadczał nękania od dawna, jednak podejrzani twierdzą, że była to tylko zabawa…

Fot. Lwowek24.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_