fbpx

Zlikwidowana „dziupla samochodowa”. Zatrzymane dwie osoby (WIDEO)

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Kolscy kryminalni zlikwidowali „dziuplę samochodową”, która znajdowała się na terenie gm. Osiek Mały. Na gorącym uczynku zatrzymanych zostało dwóch 28-latków, którzy rozbierali na części skradziony w Niemczech pojazd marki Nissan Qashqai. Zatrzymani mężczyźni pomagali w ukryciu i demontażu sześciu kradzionych pojazdów, których wartość oszacowana została na blisko 466 tysięcy złotych.

W miniony wtorek policjanci udali się do miejscowości Osiek Wielki (pow. kolski). Po wejściu na jedną z posesji usłyszeli charakterystyczne dźwięki dochodzące z zamkniętego garażu przypominające odgłosy demontowania samochodu. Wewnątrz zastali dwóch mężczyzn, którzy rozbierali na części Nissana Qashqaia. Po sprawdzeniu pojazdu w policyjnych bazach danych okazało się, że został on skradziony w Niemczech. W wyniku podjętych działań ustalono jeszcze jedną posesję na terenie gm. Osiek Mały, gdzie również znaleziono części samochodowe pochodzące z pojazdów, które wcześniej zostały skradzione. Do sprawy zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie 28-letniego mieszkańca Koła i 28-letniego mieszkańca gm. Osiek Mały, którym przedstawiono zarzut paserstwa mienia o znacznej wartości. Prokurator wobec podejrzanych zastosował środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, zakazu opuszczania kraju oraz poręczenia majątkowego. Mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wideo: https://fb.watch/kM47O1OQVA/

Źródło KPP Koło

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_