fbpx

Znicze pod wielkopolskimi komisariatami. Mocne słowa w kierunku policjantów

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Nie opadają emocje po wydarzeniach z Lubina, gdzie doszło śmierci 34-letniego Bartka po interwencji policji. W mieście wybuchły zamieszki a demonstranci obwiniają policję za śmierć mężczyzny.

Protesty przeciwko brutalności policji rozlały się już na cały kraj. W Poznaniu trwa akcja zapalania zniczy pod komisariatami policji. W jednym z przypadków do składających znicze wysłano na sygnale pełen radiowóz policyjny o czym pisaliśmy tutaj.

Wczorajszej nocy złożono kolejne znicze wraz z tabliczką z mocnym napisem w kierunku policji.

Ku pamięci Bartka ZABITEGO przez policję. Wstydźcie się MORDERCY!

Widniał napis pod komisariatem Policji Poznań – Jeżyce.

W akcji biorą udział także inne miejscowości w Wielkopolsce. Pod komisariatem Policji w Tarnowie Podgórnym także zapłonęły znicze wraz z tabliczką “LUBIN PAMIĘTAMY”

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4