fbpx

Napad w Pile z ładunkiem wybuchowym w tle!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Policja w Pile pracuje nad sprawą napadu na kantor, do którego doszło 10 stycznia br. w godzinach wieczornych.  Właśnie udostępniono wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z przestępstwem.

Oto okoliczności zdarzenia:

Do okienka kantoru w Centrum Handlowym Vivo! podszedł zamaskowany mężczyzna i zażądał wypłaty 30 tys. złotych.

Jednocześnie podał kasjerce karteczkę z informacją, że w plecaku ma ładunek wybuchowy, drugi natomiast znajduje się gdzieś na terenie centrum handlowego.

Pracownica kantoru natychmiast włączyła cichy alarm i po krótkiej chwili zjawiła się ochrona. Na ten widok sprawca postanowił zrezygnować z łupu i rzucił się do ucieczki.

W związku z informacją o bombie, ewakuowano klientów i przeszukano obiekt. Alarm na szczęście okazał się fałszywy.

W ramach czynności policjanci zabezpieczyli kolejne nagranie z kamer monitoringu. Osoby, które rozpoznają wizerunek mężczyzny proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym pilskiej jednostki pod numerem telefonu 47 77 415 60 lub 47 77 414 44.

Joanna Oszmian

Źródło: KPP Piła

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_