fbpx

PĘDZIŁA 123 KM/H W TERENIE ZABUDOWANYM, BO … ŚPIESZYŁA SIĘ DO RODZICÓW

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W sobotę przed północą funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kole podczas dokonywania pomiaru prędkości zatrzymali do kontroli pojazd, którego kierująca w terenie zabudowanym przekroczyła dopuszczalną prędkość aż o 73 km/h.

Policjanci podczas dokonywania pomiaru prędkości na ul. Bogumiła w Kole zauważyli samochód jadący z nadmierną prędkością. Kierowca Volkswagena pędził 123 km/h w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Gdy mundurowi zatrzymali samochód do kontroli, okazało się, że za kierownicą siedziała 24-letnia mieszkanka powiatu kolskiego. Jej nieodpowiedzialne i niebezpieczne zachowanie kosztowało ją 2500 tysiąca złotych oraz 15 punktów karnych. Policjanci zatrzymali jej także prawo jazdy. Kobieta swoją szybką jazdę tłumaczyła tym, że śpieszyła się do rodziców.

źródło / fot. KPP Koło

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_