fbpx

Poszukiwany mieszkanie DPS-u. Czy ktoś go widział ?!?!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Poszukujemy zaginionego Macieja Kusik. Mężczyzna w dniu 30.03.2022 r. ok. godz. 19:30 wyszedł z DPS w Mościszkach. Od tego czasu nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kościanie, pod numer telefonu 47 77 26 200, 47 77 26 211 lub na numer alarmowy 112.

Maciej Kusik, wiek z wyglądu około 60-65, ma 170 cm wzrostu, średnią budowę ciała, oczy koloru niebieskiego,włosy jasny blond obcięte krótko ,,na jeża”.

W dniu zaginięcia ubrany był w polarową bluzę koloru granatowego, zapinaną na zamek, spodnie jeansy koloru granatowego i ciemne buty.

Mężczyzna nie posiada ze sobą telefonu komórkowego. Zabrał ze sobą walizkę.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kościanie, pod numer telefonu 47 77 26 200, 47 77 26 211 lub na numer alarmowy 112

Źródło: KPP Kościan

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_