fbpx

Kavinsky wydaje nowy elektryzujący album.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Po dziewięciu latach przerwy twórca OutRun, albumu który zwieńczył ścieżkę dźwiękową filmu ”Drive” powraca ze swoim nowym projektem Reborn. Jak podkreśla w wywiadach francuski producent album ten jest kontynuacją przyjętego z owacjami debiutu z 2013 roku.

Wraz z wydaniem albumu Kavinsky udostępnił oficjalny teledysk ”Cameo” z wokalistką Kareen Lomax. Teledysk skupia się na wizualizacji scen walki, laserów, akrobacji wszystko doskonale zgrane współgrające z choreografią i podkładem muzycznym podkreślającym styl artysty.

Vincent Belorgey, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko producenta zabiera słuchacza w podróż w lata 80′, w meandry syntezatorów, automatów perkusyjnych, głębokich rffów gitarowych i saksofonu. Elektropop w wydaniu Kavinskiego przywołuje wyobraźnią takich artystów jak; Daft Punk (szczególnie płyta ”Random Access Memories”), Alphaville, Depeche Mode, Eurythmics. Album jest mieszanką energetycznych brzmień oraz wolnych przejmujących wokali. W gościnnym występie w albumie Reborn wokalu udzieliło szereg artystów. Wśród nich znalezli się; ww. Kareen Lomax, Cautious Clay oraz wokalista Diamond Nights Morgan Phalen.

Album Reborn podobnie jak wcześniejszy OutRun jest jest hołdem dla szalonej epoki w muzyce rozrywkowej lat 80′ ,i z pewnością zostanie zapisany jako wybitne dzieło w historii popkultury.

Album można odsłuchać tutaj-https://www.youtube.com/watch?v=hR-e_OjhalM&list=PLfiMjLyNWxeac75s56m0nEQGE-_j8POc6

Łukasz Kuk

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_