fbpx

Tragiczny pożar. Nie żyją 2 osoby. Doszło do wybuchu [Zdjęcia]

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Dwie ofiary śmiertelne tragicznego pożaru domu jednorodzinnego w miejscowości Wola Malowanka koło Radomska. Podczas gaszenia pożaru przez strażaków doszło do wybuchu butli gazowej.

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło po godz. 14:00 w miejscowości Wola Malowana. Zapłonął budynek gospodarczo-mieszkalny. Gdy strażacy przyjechali na miejsce cały budynek był już w płonieniach. Dwie osoby zginęły na miejscu.

Przed płonącym budynkiem został odnaleziony mężczyzna w wieku około 55 lat bez oznak czynności życiowych. Drugą ofiarę śmiertelną strażacy znaleźli w pogorzelisku. Stan ciała nie pozwolił na identyfikację.

W momencie, gdy strażacy dojeżdżali do pożaru, budynek był cały objęty ogniem, a przed nim strażacy odnaleźli mężczyznę bez zachowanych czynności życiowych. Obrażenia, jakie mężczyzna odniósł w pożarze, były tak duże, że strażacy musieli odstąpić od udzielenia pierwszej pomocy 

– informuje oficer prasowy Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

Podczas gaszenia pożaru doszło do bardzo groźnej sytuacji dla strażaków. Znajdująca się w płonącym budynku butla za gazem nagle wybuchła.

W akcji gaśniczej brało udział 11 zastępów straży pożarnej. Przyczyny i przebieg pożaru jest dokładnie badany przez służby.

Zdjęcia: Straż Pożarna

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4