fbpx

Tragiczny wypadek. Uderzył w nią rozpędzony pociąg. Nie przeżyła

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj około godziny 6:00 na przejeździe kolejowym przy ul. Bobrowej w Legnicy.

70-letnia kobieta wjechała na przejazd kolejowy gdy zamykały się już rogatki. Rozpędzony pociąg kolei Dolnośląskich nie miał szans wyhamować. Na razie nie wiadomo dlaczego kobieta wykonała tak niebezpieczny i lekkomyślny manewr. Na miejscu policja oraz prokuratura ustalają dokładny przebieg wypadku. Cała trasa przebiegająca przez przejście jest zamknięta.

Koleje Dolnośląskie informują że pociągi jeżdżące trasą Wrocław – Legnica – Bolesławiec – Węgliniec – Lubań Śląski mogą być dziś opóźnione nawet do godziny.

Zdjęcie ilustracyjne: archiwum redakcji

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4