fbpx

Zaskakująca interwencja policji

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Kilka dni temu w godzinach porannych funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego w Pile zostali skierowani do jednego z mieszkań.

Ze zgłoszenia wynikało, że znajduje się w nim osoba, która ma poważne problemy z oddychaniem.

Na miejscu funkcjonariusze zastali nieprzytomnego mężczyznę. Mundurowi ocenili jego stan, udrożnili drogi oddechowe, oraz ułożyli w bezpiecznej pozycji.

W pewnym momencie mężczyzna przestał oddychać, niezwłocznie przystąpili więc do reanimacji, w wyniku której powrócił oddech i czynności życiowe.

37-latek został zabrany do Szpitala Specjalistycznego w Pile. Zdecydowane i fachowe działanie policji pozwoliło zapobiec tragedii.

Joanna Oszmian

Źródło: KPP Piła, fot. Wikipedia

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_