fbpx

Zwłoki mężczyzny z raną postrzałową głowy znalezione w lesie.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Na mężczyznę z raną postrzałową głowy w lesie niedaleko Rudna natknął się przypadkowy spacerowicz. We wskazane przez zgłaszającego miejsce natychmiast pojechali policjanci wolsztyńskiej jednostki. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny, a decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych. Prokuratura Rejonowa w Wolsztynie wszczęła w tej sprawie śledztwo.

03.04.2022 r. ok.godz. 13:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie otrzymał informację o odnalezieniu mężczyzny z ramą postrzałową głowy w kompleksie leśnym nad jeziorem Rudzienko w rejonie miejscowości Rudno.

Na miejsce skierowano policjantów Wydziału Prewencji oraz Wydziału Kryminalnego. Działający pod nadzorem prokuratora policjanci ustalili że mężczyzna to 30-letni mieszkaniec gminy Kolsko.

Na miejscu przeprowadzone zostały oględziny z udziałem biegłych z zakresu balistyki. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Zwłoki zabezpieczono do badań sekcyjnych. Prokuratura Rejonowa w Wolsztynie wszczęła w tej sprawie śledztwo.

Źródło: KPP Wolsztyn

Fot. Pixabay

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_