fbpx

Mała Lilka potrzebuje naszej pomocy. Naszego 1,5%.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Mała Lilka Jóźwiak ze Środy Wielkopolskiej w wieku 13 miesięcy uległa tragicznemu wypadkowi – spadła z 3 piętra na betonowe podłoże.

Dwa tygodnie walczyła o życie na intensywnej terapii w Szpitalu Klinicznym w Poznaniu. Dzięki, Bożej pomocy, poświęceniu lekarzy i wielkiej woli życia została przeniesiona na oddział neurochirurgiczny gdzie spędziła kolejne 4 tygodnie.

Aktualnie Lilka wymaga intensywnej całodziennej rehabilitacji w specjalistycznych ośrodkach, a także rożnego rodzaju sprzętów medycznych.

Lilka musi być pod stałą opieką lekarzy i specjalistów: neurologa, neurologopedy, okulisty, audiologa, laryngologa, gastrologa,  osteopaty, terapeuty wzroku, psychologa, pedagoga i fizjoterapeutów.

Przed Lilką i jej rodzicami jeszcze długa droga w leczeniu i rehabilitacji.

Każdy z Was może pomóc Lilce przez przekazanie 1,5% podatku:

Caritas Poznańska

KRS 0000224658

cel szczegółowy: Lilka Jóźwiak

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_