fbpx

Rozpaczliwy apel bezradnych rodziców walczących o życie Leosia.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Na urodzonego w 2021 roku Losia zapadł wyrok. Chłopiec potrzebuje natychmiastowej pomocy. Nie tak powinien wyglądać dziecięcy świat.

Jak podkreślają rodzice chłopca w początkowej fazie rozwoju był bardzo pełnym życia dzieckiem. Radość rodziców z niedawno urodzonego chłopca nie trwała długo. Rodzice Maria i Grzegorz zauważyli u chłopca niepokojące objawy. Leoś długo spał, był blady, a na jego nóżkach pojawiły się wybroczyny. Maria i Grzegorz czym prędzej zgłosili się z synem do lekarza.

Diagnoza lekarska doprowadziła rodziców na skraj rozpaczy. Leoś cierpi na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Od momentu stwierdzenia choroby Leoś nie opuszcza szpitala. Maluch walczy o życie. Z coraz większą trudnością budzi się każdego dnia. Rodzice pomimo druzgocącej sytuacji postanowili walczyć o życie syna i zwrócili się z apelem o pomoc do nas. Jedyną nadzieją na ratunek Leosia jest przeszczep szpiku od Dawcy niespokrewnionego, czyli być może od Ciebie.

Daj szanse Leosiowi na życie, od którego się oddala czekając być może na Twoją pomoc.

Dlatego nie zwlekaj i zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku.

Więcej informacji jak można tego dokonać i jak wygląda procedura pobrania szpiku znajdziesz tutaj. To nie takie straszne jak myślisz.

Fundacja DKMS | Mały Leoś chce żyć! | DKMS

Łukasz Kuk

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_