fbpx

Będą “atomowe” sankcje wobec Rosji. W końcu drastyczna zmiana nastawienia Niemiec.

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W trakcie niedzielnego przemówienia w niemieckim parlamencie kanclerz Niemiec powiedział: Chcemy zająć majątki wszystkich oligarchów, zamykamy wszystkie banki rosyjskie i zamykamy im system SWIFT – mówił Scholz. – Chcemy podjęcia kroków prawnych wobec Putina i jego ludzi – podkreślał.

Jak podaje Polska Times Kanclerz Niemiec Olaf Scholz zapowiedział w niedzielę w Bundestagu radykalny kurs wobec agresji Putina na Ukrainę. – Musimy wspierać Ukrainę w największym stopniu, jak to jest możliwe – podkreślał szef niemieckiego rządu.

Przypomniał, że już wczoraj jego rząd zdecydował o przekazaniu broni walczącej Ukrainie. – Na agresję Putina jest tylko jedna odpowiedź. Drugie nasze zadanie to odsunięcie Putina od kontynuowania tej wojny – zaznaczył Scholz. – Chcemy zająć majątki wszystkich oligarchów, zamykamy wszystkie banki rosyjskie i zamykamy im system SWIFT – zapowiedział.

Dodał, że chce też podjąć “kroki karne” wobec Putina i jego ludzi. Jednocześnie Scholz zaznaczył, że “Putin jest winny za wojnę, a nie naród rosyjski. To wojna Putina”.

Źródło: Polska Times

Fot. Pixabay

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4