fbpx

PLOTECZKI BENEDYKTA – AGNIESZKA FITKAU – PEREPECZKO

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Alfabetycznie, zdań kilka na temat osób z którymi kontakt miałem i tak ich zapamiętałem.

Jeśli widzisz ich inaczej to napisz w komentarzu, lub „polajkuj” jeśli się zgadzasz.

AGNIESZKA FITKAU – PEREPECZKO

Choć idolem był Janosik, czyli Marek Perepeczko, to okazję poznać miałem tylko jego żonę – Agnieszkę. Zrobiła na mnie niejednoznaczne wrażenie, gdy powiedziała, że żyją oddaleni tysiące mil od siebie i parę razy w roku się spotykają. Widocznie zacofany w poglądach byłem zawsze.

Choć naprawdę nie mam żadnego powodu, by coś złego napisać o tej pani, to jednak byłem kontent, że nasze półsłużbowe spotkanie dobiegło końca. Czułem od niej obcą energię. Może dlatego, że sam nie jestem do końca normalny?

Benedykt Mossakowski

(fot. Wikipedia)

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_