fbpx

PLOTECZKI BENEDYKTA – Teresa Budzisz Krzyżanowska

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Alfabetycznie, zdań kilka na temat osób z którymi kontakt miałem i tak ich zapamiętałem.

Jeśli widzisz ich inaczej to napisz w komentarzu, lub „polajkuj” jeśli się zgadzasz.

Budzisz Krzyżanowska Teresa

Wspaniała, krakowska aktorka teatralna. Także telewizyjna, ale markę zrobiła sobie w teatrze. Dystyngowana dama, której obecność, styl wypowiedzi i sposób bycia poprawiają jakość każdego posiłku w jej towarzystwie.

Rozbudziła moje zainteresowanie teatrem, choć do znawców i teraz się nie zaliczam. Spowodowała jednak, że wielokrotnie później gościłem na widowni, często mając wrażenie że biorę udział w swego rodzaju misterium.

W pewnych okolicznościach musiała mnie tolerować, ale nigdy nie dała tego odczuć. Sam wiedziałem, że jestem z innej bajki.

Benedykt Mossakowski

(fot. Wikipedia)

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_