fbpx

Rząd będzie rozdawać laptopy.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Rząd rozszerza program wsparcia zakupów w RTV, AGD. Program zakłada wydłużenie listy urządzeń o kolejne artykuły. Już wkrótce trafią na nią laptopy.

Aktualnie rządowa oferta obejmuje telewizor z dopłatą 250 zł, dekoder z dopłatą 100 zł. Jednakże wszystko wskazuje na to, że hitem sezonu 2023 będzie finansowany w całości z kieszeni podatnika sprzęt komputerowy dla uczniów IV klasy. Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że 370 tys. laptopów trafi do uczniów we wrześniu tego roku.

W miarę zmniejszającego się czasu do wyborów parlamentarnych lista wsparcia jest sukcesywnie wydłużana. Nowe pole do ukazania pro-społecznej działalności rządu generuje niemałe koszty. Same tylko wsparcie zakupów telewizora i dekodera obciążyło budżet państwa kwotą 280 mln zł. Program laptop plus będzie kosztować podatnika bagatela 1 mld zł.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_