fbpx

Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Gorąco polecam wybitną książkę doktora Joe Dispenzy – badacza, wykładowcy, nauczyciela duchowego i autora wielu światowych bestsellerów.

„Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał” to publikacja, która przewyższa wszystko, co do tej pory czytałam na temat szeroko pojętej duchowości i rozwoju.

Nie ma w niej miejsca na puste slogany, czy wyświechtane hasła motywacyjne. Mamy za to dokładnie wyjaśnione jak działa nasz organizm, jakie zmiany w nim zachodzą pod wpływem myśli, emocji i woli.

Chodzi o dosłowne zmiany chemiczne i biologiczne, które wprost przekładają się na nasze zdrowie i funkcjonowanie w życiu codziennym. Dowiemy się też dlaczego powinniśmy być w większym stopniu energią niż materią (choć prawie wszyscy żyjemy dokładnie odwrotnie).

Dispenza poświęcił wiele lat na badania, w których uczestniczyło szerokie grono ludzi na całym świecie, a ich wyniki są wprost zdumiewające. Przytacza historie osób, które wyszły z największych opresji emocjonalnych i zdrowotnych.

Jest też wielkim orędownikiem medytacji. W książce znajdziemy więc kilka medytacji pomagających odkryć ogrom potencjału, który naturalnie posiadamy, lecz powszechnie uważamy go za nadprzyrodzony.

Wszystko przedstawione jest w sposób jasny, przystępny, każdy może wdrożyć w życie tę bezcenną wiedzę.

Autor obiecuje, że korzystając z narzędzi i praktycznych ćwiczeń zawartych w książce, będziesz mógł wyjść poza swoją fizyczną rzeczywistość i wkroczyć w kwantowe pole nieskończonych możliwości.

Cóż mogę dodać? Obietnica ta staje się całkiem realna, gdy zdecydujesz się na lekturę.

Pozycja obowiązkowa dla odważnych, chcących przełamać schematy i ograniczające nas nawyki myślowe.

„Napisałem tę książkę, aby przenieść to co zawsze uważałem za możliwe, na kolejny poziom zrozumienia. Chciałem pokazać światu, że możemy stworzyć lepsze życie dla siebie – i że nie jesteśmy istotami linearnymi żyjącymi linearnie, ale istotami wymiarowymi żyjącymi wymiarowo. Mam nadzieję, że przeczytanie jej pomoże wam zrozumieć, że macie już całą anatomię, chemię i fizjologię, których potrzebujecie, aby odkryć w sobie to, co nadprzyrodzone, ukryte, czekające na przebudzenie”. (DR JOE DISPENZA)

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_