fbpx

Czytelnicy piszą…

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Najpierw Unia Europejska narzuciła nam tzw. Zielony Ład i wprowadzono drastyczne ograniczenie wydobycia węgla.

A teraz, po zamknięciu rosyjskiego rynku przepłacamy za importowany węgiel, a kopalnie stoją puste.

Widać wyraźnie, że zamknięcie kopalń, na które rząd Morawieckiego się zgodził, sprzedając tę kapitulację jako wielki sukces, nijak ma się do ochrony środowiska.

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/ceny-zagranicznego-wegla-porazaja-dodatkowe-statki-juz-do-nas-plyna/ped9d2q

Polska, teoretyczne państwo, opływające w węgiel, które zamiast eksportować ten surowiec, jest jego importerem. Jednocześnie, Polska jest zadłużona po uszy a inflacja wymyka się spod kontroli.

Te “limity CO2” to bzdura nie mająca podstaw naukowych, a jedynie ideologia. Japonia ani USA nie podpisały protokołu z Kioto. Owszem, trzeba chronić środowisko ale nie poprzez niszczenie gospodarki i rodzimego przemysłu. Sama ilość CO2 nie jest problemem. Problemem jest ilość pyłów i trujących gazów.

Do rozwagi ,

Myślący wyborca.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_