fbpx

Czytelnicy piszą – Fakty na temat procesu Mariki

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Szanowna redakcjo! 

Dobrze by było, gdyby prezydent ułaskawił Marikę. Zachęcam Was do przesyłania petycji do prezydenta RP Andrzeja Dudy w tej sprawie.  

Bo niewątpliwie doszło do zbrodni sądowej. 3 lata bezwzględnej odsiadki dla osoby wcześniej niekaranej za udział w jakiejś tam szarpaninie, zakwalifikowanej przez sąd jako ‘rozbój’? I tylko dlatego, że Marika należała do organizacji o profilu konserwatywnym. Gdy tymczasem w sprawach cięższej wagi (np. niejaki Margot, który miał napaść z nożem na działacza prolife) sąd najcześciej orzekał prace społeczne albo uniewinnił podsądnych.

Czyli nadzwyczajna kasta chce nam tu zainstalować terror jak w czasach stalinowskich różnicując podsądnych ze względu na poglądy. A to już jest łamanie Konstytucji, która mówi, że nikt nie może być dyskryminowany z jakiejkolwiek przyczyny.

I gdzie są obrońcy OTUA?

Pozdrawiam,

Czytelnik z Poznania

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_