fbpx

Wiceminister Janusz Kowalski wdał się w pyskówkę z działaczami Agrounii

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Rolnicy wraz z działaczami Agrounii przyszli do ministerstwa rolnictwa chcąc rozmawiać z ministrem Telusem, którego nie zastali. Zamiast niego na miejscu był wiceminister Janusz Kowalski (Solidarna Polska), który wdał się w ostrą pyskówkę z rolnikami i związkowcami.

Tylko brakowało, aby panowie się pobili.

Przynajmniej było ciekawe widowisko. No cóż, rolnicy na jesieni będą pamiętać o tym, przez kogo mają problem ze zbytem zboża i owoców. Czyżby to było pokłosie tzw. afery podkarpackiej ? Bo jak wyjaśnić ich spolegliwość wobec gloryfikacji OUN, UPA, Bandery, Szuchewycza na Ukrainie oraz zgodę na zalanie polskiego rynku zbożem zza wschodniej granicy?

Tzw. afera podkarpacka wybuchła, gdy prominentni politycy PiSu zabawiali się w domach publicznych na Podkarpaciu a nagrania z ich igraszkami z nieletnimi Ukrainkami miały zostać wywiezione za wschodnią granicę – materiał idealny na posiedzenie komisji do zbadania wpływów obcej agentury. Pytanie tylko, czy ewentualna Komisja będzie chciała przyjrzeć się tej sprawie. 

Pozdrawiam,M.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_