fbpx

Czytelnicy piszą…

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Szanowna redakcjo!


W ostatnim czasie sugeruje się, że za wzrostem notowań Konfederacji stoi “schowanie” Grzegorza Brauna. Nie mogę się z tym zgodzić. Znam mnóstwo ludzi, którzy głosują na Konfę właśnie ze względu na niezłomną postawę posła Brauna, który nie bał się podejmować trudnych tematów i wyrażać niepopularne opinie, wbrew propagandzie głównego ścieku medialnego.
Czas pokazał, że ten wizjoner i wybitny intelektualista miał rację. W sprawie Ukrainy obawiam się, że też może mieć rację. Oby nie okazało się, że będzie za późno, Polacy są mniejszością we własnym państwie, gdzie przybysze ze wschodu uzyskają prawa wyborcze i będą decydować o edukacji, kulturze i mieć szeroko zakrojone przywileje. I wtedy osoby, które szydziły z ostrzeżeń o ukrainizacji Polski, będą musiały przyznać ze wstydem, że się pomyliły. Tak jak dziś różni oświeceni, którzy  szydzili z osób sceptycznych wobec cudownego  eliksiru przyznają, że dali się zwieść histerii i psychozie strachu.

Z wyrazami szacunku,
Czytelnik z Poznania

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_