fbpx

Poznaniaków czekają kolejne utrudnienia, tym razem na ulicy Kościelnej

Z powodu prac prowadzonych na ul. Kościelnej, przez 4 weekendy, tj.: 20-23 sierpnia br.27-30 sierpnia br.3-6 września br. oraz 10-13 września br. od godz. 23.30 w piątki do godz. 4.00 w poniedziałki ulica będzie nieprzejezdna.

Zmienionymi trasami kursować będą autobusy linii:

Linia 164 – tylko w soboty i niedziele między przystankami „Rynek Jeżycki” a „Wojska Polskiego” autobusy pojadą ulicami Dąbrowskiego, Żeromskiego i Niestachowską w obu kierunkach. Autobusy zatrzymują się na wszystkich przystankach na trasie objazdowej oraz dodatkowo na przystankach „Polna” zlokalizowanych na ul. Dąbrowskiego przy przystankach tramwajowych,

Linie 216 i 226 – w noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek między przystankami „Rondo Kaponiera” a „Nad Wierzbakiem” autobusy pojadą ulicami Roosevelta, Pułaskiego i Al. Wielkopolską. Na trasie objazdu autobusy zatrzymują się na wszystkich przystankach na żądanie pasażera.

W dni robocze autobusy linii 164 kursować będą trasą bez zmian. W noce z poniedziałku na wtorek, z wtorku na środę, ze środy na czwartek i z czwartku na piątek autobusy linii 216 i 226 kursować będą trasami bez zmian.

źródło/foto: MPK Poznań

Udostępnij
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *