fbpx

CZYTELNICY PISZĄ – Chamstwo i buta Gosiewskiej

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska po raz kolejny wykazała się butą, chamstwem i zwyczajną niekompetencją oraz brakiem umiejętności prowadzenia obrad Sejmu.
W czasie debaty nt. rządowego projektu ustawy  Prawo komunikacji elektronicznej (druk sejmowy 2861, przebieg procesu legislacyjnego można śledzić na stronie https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/druk.xsp?documentId=24242EFE9A7B0D08C12589170036022D) poseł Grzegorz Braun powiedział:

“Szczęść Boże i ratuj się kto może, kiedy Zjednoczona łże Prawica i pod pretekstem przykręcania śruby w systemie komunikacji elektronicznej, buduje państwo policyjne na już wysokim poziomie, ” nawiązując do tekstu rozpatrywanego projektu ustawy, zgodnie z którym Policja, ABW i CBA uzyskają dostęp do wiadomości przesyłanych przez komunikatory internetowe, media społecznościowe oraz SMSów.
Dotychczas, założenie podsłuchu i prowadzenie działań operacyjnych możliwe było jedynie wobec osoby podejrzanej o popełnienie przestępstwa i każdorazowo wymagało zgody sądu.

Marszałek Gosiewska wyłączyła posłowi Braunowi mikrofon i obraziła go, prowadząc obrady. Czy taka osoba nadaje się na funkcję wicemarszałka Sejmu? Oceńcie Państwo sami.

Źródło:

https://www.wprost.pl/polityka/11044561/przerwane-wystapienie-brauna-w-domu-niech-pan-sobie-wali-prosze-zejsc.html

Pozdrawiam,

MP

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_