fbpx

CZYTELNICY PISZĄ… Nasz “Brat”

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Szanowna redakcjo!

Warto nadstawiać karku za banderowską Ukrainę? Polska udziela wsparcia militarnego i dyplomatycznego Ukrainie, walczącej od roku z rosyjskim najeźdźcą. A w zamian za to Ukraina odwdzięcza nam się kultem ludobójców i morderców Polaków. Polska polityka wschodnia leży. Jaka szkoda, że “drugi Budapeszt” był jedynie gadaniną prezesa PiSu na użytek kampanii wyborczej. Co gorsza, rząd Polski idzie w zaparte. Ostatnio głośno było o zapowiedzi projektu ustawy, zgodnie z którą cyberatak na polskie instytucje państwowe wchodzące w skład tzw. infrastruktury krytycznej miałby być traktowany tak, jak napaść zbrojna na Polskę. Łatwo tu o prowokację, albo o pomyłkę, np. sprowokowanie działań wojennych przez hakerów działających na własną rękę, którzy rozpętają trzecią wojnę światową niechcący, tak jak Franek Dolas rozpętał drugą.
Czyli rząd RP sam wpycha nasz kraj w wojnę z mocarstwem atomowym posiadającym potężny arsenał nuklearny za naszą północną granicą za wolność banderowskiej Ukrainy. Czy tego chcemy? Wystarczy spojrzeć na to, co działo się 1 stycznia 2023 roku, gdy władze Lwowa wraz z merem hucznie obchodziły urodziny Stepana Bandery, głównego ideologa ukraińskiego nacjonalizmu, odpowiedzialnego za ludobójstwo dokonywane na ludności polskiej zamieszkałej południowo-wschodnie kresy II Rzeczypospolitej (głównie w latach 1939-43).
Dobre stosunki z Ukrainą i Ukraińcami możemy zbudować jedynie na prawdzie. Jednak obecna, żoliborska grupa rekonstrukcji sanacji bardziej nienawidzi Rosji, niż kocha Polskę. I w tym nomen omen sęk.

Czytelnik z Poznania

Brat pokazał swoją prawdziwą twarz a ukrywane czarno-czerwone flagi powyciągane i odprasowane!

1 stycznia we Lwowie odbyły się uroczystości upamiętniające 114. rocznicę urodzin Stepana Bandery. Hołd oddał także generał Załużny.

https://dorzeczy.pl/opinie/388033/we-lwowie-obchody-ku-czci-bandery-gen-zaluzny-wrzuca-foto.html

Przedstawiciele władz i społeczeństwa złożyli kwiaty pod pomnikiem przywódcy OUN, duchowieństwo modliło się za Ukrainę – informuje korespondent stacji.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_