fbpx

Czytelnicy piszą – PiS prze do wojny

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Szanowna redakcjo!


Otrzymałem od dobrze poinformowanej osoby list, z którego wynika, że rząd Mateusza Morawieckiego prowadzi działania zmierzające do wojny z Rosją. Jestem tym głęboko zaniepokojony. Obecnie działania wojenne toczą się w środkowej i wschodniej Ukrainie. Jednakże przenoszenie ich na teren Polski nie leży w naszym interesie. To może służyć jedynie interesom wielkich mocarstw, które rozgrywają swoje geopolityczne układanki naszym kosztem.
Nigdy więcej wojny!
Nie dajmy pretekstu do zaatakowania nas i zbrójmy się po zęby. Zachęcam do nagłośnienia tematu. Opinia publiczna powinna zdawać sobie sprawę, że nieodpowiedzialna polityka obecnie rządzących może doprowadzić do nieszczęścia.


Stały Czytelnik

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_